Luxusní byt 4kk(182m2) Rezidence Korunní Dvůr, terasy, 2 parkovací místa, 2 sklepy

Cena: 23 200 000 Kč,
Luxusní, prostorově velkorysý byt 4kk 182 m 2 s 5 balkóny a 3 parkovacími místy umístěný ve 4. podlaží rezidenčního komplexu Korunní Dvůr s nonstop recepcí, ostrahou a společným upraveným vnitro blokem v oblíbené pražské čtvrti Vinohrady v žádané a oblíbené lokalitě přímo u zastávky tramvaje a v pěším dosahu stanice metra Flora.
Rezidence Korunní Dvůr je určena všem zájemcům o bydlení v Praze, kteří hledají moderně řešený a luxusní byt v samém centru Prahy, na Vinohradech. Luxusní charakter rezidence není dán jen její architektonickou kvalitou, provedením a výbavou, ale také lokalitou, která je svým klidem a intimitou v bezprostřední blízkosti centra města unikátem
Slunnému bytu 4kk o celkové rozloze 182 m 2 dominuje otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na všechny tři balkóny s posezením, dále ložnice se en suite koupelnou, samostatnou toaletou a s přímým výstupem na balkon s posezením a lehátkem, vstupní předsíň se zabudovanými šatními skříněmi.
Další ložnice, pokoj s kuchyňským koutem a balkónem, koupelna s vanou, 2 samostatné toalety, předsíň a vstupní hala. Prostorově zajímavý byt vznikl propojením 2 jednotek o dispozici 2+kk a 3+kk. Ty lze snadno znovu rozdělit a užívat každou jednotku samostatně.
Nadstandardní vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, velkoplošná francouzská okna s exteriérovými žaluziemi, klimatizace, vestavěné úložné prostory, luxusní designové osvětlení v celém bytě, bezpečnostní dveře, interkom či vstup na čipovou kartu. Vytápění podlahovými konvektory se zdrojem tepla z centrální kotelny v domě.
Celková cena bytu zahrnuje veškeré vybavení uvedené ve fotodokumentaci, 2 parkovací místa a dva prostorné sklepy.
Luxusní bydlení ve oblíbené Rezidenci Korunní je spojení vysokých nároků na bydlení v luxusním privátním prostředí rezidence s recepcí s bezprostřední vzdáleností od centra metropole, v těsné blízkosti MHD, od nástupní stanice metra Flora, nákupních možností a mnoha restaurací a kaváren.
Rezidenční projekt Korunním dvoře ideálně vyjadřuje kosmopolitní povahu města a zároveň respektuje soukromí obyvatelů, kteří uvnitř naleznou dvůr s vodní plochou, zatravněné plochy s lavičkami
Zajímavá nabídka prodeje tоhoto bytu nabízí flexibilní využití – zázemí firmy v kombinaci s vlastním bydlením. Zajímavá investiční příležitost zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce pro české i zahraniční klientely po nájemních bytech v Rezidenci Korunní Dvůr v atraktivní lokalitě Královských Vinohrad.
Stanice Metra Flora v minutové vzdálenosti, stanice tramvaje přímo před domem.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Luxusní byt 4kk(182m2) Rezidence Korunní Dvůr, terasy, 2 parkovací místa, 2 sklepy

Duben 5th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.