Luxusní byt 2+1/72 m² + 3 m² balkon, sklep, Říčany ul. Purkyňova, kompletně vybaveno nábytkem

Cena: 16 000 Kč, Zajistíme pro Vás pronájem nadstandardního bytu v novostavbě (2008) cihlového domu v Říčanech u Prahy v ul. Purkyňova. Aktuálně volný byt o velikosti 2+1/72m2 + balkon (3m2) a sklep (5m2), který je díky svému dispozičnímu řešení, kompletnímu vybavení, výbornému umístění v dobře dostupné a vybavené lokalitě výborným řešením pro komfortní bydlení pro náročné klienty. Dispozičně je byt řešený jako samostatně přístupná ložnice, kuchyně s jídelnou a prostorný obývací pokoj s výstupem na jižně orientovaný balkon. Koupelna je s vanou. Nedílnou součástí nájmu bytu je i možnost užívat vyhrazené parkovací místo před domem. Byt je kompletně vybaven nadstandardním nábytkem ( např. kvalitní kožená sedačka, šatní skříně, postel atd.), vysoce kvalitní kuchyňskou linkou se značkovými spotřebiči. Připojení k síti internet je samozřejmostí(vlastní smlouvou). V případě zájmu je možné samostatně pronajmout řadovou garáž. Nabízený byt je volný ihned nebo dohodou. Pronájem na právnickou osobu není problém. V bytě zákaz kouření a bez zvířat. V případě zájmu o tuto velice zajímavou nabídku kontaktujte makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80504.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Luxusní byt 2+1/72 m² + 3 m² balkon, sklep, Říčany ul. Purkyňova, kompletně vybaveno nábytkem

Prosinec 11th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.