Luhačovice, Lázeňská vila – bytový dům.

Cena: 0 Kč, Nabízíme ke koupi exkluzivní lázeňskou vilu jen pár kroků od promenády a lázeňského hotelu s řadou léčebných procedur postavenou před 100 lety architektem Kotíkem ve stylu lidové secese.
Svou slunnou polohou vila nabízí svému majiteli exkluzivní rezidenční rodinnou vilu v klidné ulici v centru lázeňského města.
Pokud zvažujete koupi jako investiční příležitost, nabízí se možnost prodeje vybudovaných lázeňských apartmánů, jelikož vila byla rozdělena na osm bytových jednotek zapsaných do Katastru nemovitostí. Rekonstrukce vily byla započata, došlo k odizolování podlah v přízemí, vybudovány nové stropy, rozvody vody a kanalizace, výměna části oken. Bytové jednotky v přízemí a jedna bytová jednotka v 1. patře jsou již po rekonstrukci, dispozice těchto bytů 1+1, 2+1 a 3kk.
Ať už budoucí majitel či investor využije dům k jakémukoliv účelu, bude vždy díky své velmi atraktivní poloze mimořádně zajímavou investicí.
V případě zájmu o bližší informace či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.
Průkaz energetické náročnosti budovy je v řešení. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění je nemovitost aktuálně označena jako „G“, čímž je pro účely jeho předběžné nabídky (inzerce) tato zákonná povinnost splněna.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Luhačovice, Lázeňská vila – bytový dům.

Září 15th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.