Ludvíkovice u Děčína/Prodej RD s 2. bytovými jednotkami a obytným podkrovím o ploše 250 m2 a pozemke

Cena: 2 097 000 Kč, Prodej RD s 2. bytovými jednotkami a obytným podkrovím o ploše 250 m2 a pozemkem 127. Jedná se o dům spojený štítovou zdí se sousedním objektem s přilehlým pozemkem o ploše 127 m2. Na pozemku se nachází zděné technické prostory s přilehlou garáží. Objekt má 2 patra . V prvním se nachází byt.jednotka 1+1 s prostornou komorou a prádelnou. V druhém patře je byt 3+1 a dále prostorné obytné podkroví. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Dům je vytápěn el. přímotopy ale přívod plynu je již součástí domu. Teplou vodu zajišťují el. bojlery u každé bytové jednotky samostatně. Veškeré stavební části domu jako je střecha, fasáda, podlahy, krov a ostatní jsou udržované a v dobrém stavu. Objekt je spojen s hlavní komunikací směrem na Děčín a Českou Kamenici asfaltovou místní cestou (cca 100 m) Majitelem nebyl zatím dodán doklad o energetické náročnosti objektu.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Ludvíkovice u Děčína/Prodej RD s 2. bytovými jednotkami a obytným podkrovím o ploše 250 m2 a pozemke

Červenec 29th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.