Komerční prostory 780 m2 Vinohradská, Praha 10

Cena: 0 Kč,
Komerční prostory o velikosti 778 m 2 se nacházejí v obchodně-administrativním komplexu Vinice, který je vybudován přímo u ul. Vinohradská. Prostory se nachází ve -2 pp s výtahem ústícím přímo do venkovního parteru směrem k hlavní ulici. Ideální využití jako relaxační centrum, velké fitness centrum, školící středisko, sklady apod.. Prostor je bez oken.
Samostatně situovaná budova nyní prochází rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí, nájemníkům bude moci poskytnout své služby ve IV. čtvrtletí v roce 2019.
Prostory jsou realizovány podle nejnovějších trendů a technických novinek.
Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst jak pro nájemníky, tak i pro zákazníky.
Ideální poloha s velmi dobrou dostupností. Přímo před budovou zastávka tramvaje, metro Strašnická je pěší chůzí 7 minut, metro Želivského je dvě stanice tramvají, městský okruh 10 minut. Přímo v objektu je umístěn supermarket, restaurace s kavárnou a nedaleko jsou další restaurace, obchody a veškerá občanská vybavenost. Vedle budovy je velký park se vzrostlými stromy. Cena za pronájem činí 195Kč/m 2 měsíčně + DPH, servisní poplatky v případě skladů činí 25 Kč /m 2 měsíčně + DPH, v ostatních případech bude posouzeno individuálně dle využití. PENB: B (velmi úsporná). Neplatíte žádnou provizi.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Komerční prostory 780 m2 Vinohradská, Praha 10

Říjen 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.