Komerční objekt Nový Jičín, Loučka

Prodej komerčního objektu, který se nachází na frekventovaném místě v Novém Jičíně – Loučce a v současné době je provozován jako diskotéka a pivní bar.
Při rekonstrukci, která proběhla v r. 2006 byla provedena výměna oken, nová elektroinstalace, rozvody vody a odpadů. Položena nová kanalizace až po hlavní kanalizační řad. Nové podlahy, vnitřní omítky, stropy, sociální zařízení, ústřední topení a 2 nové plynové kotle. Nová klimatizace. Objekt má vlastní elektrocentrálu, která zabezpečí při výpadku elektřiny veškerý chod kromě klimatizace. Objekt je zajištěn kamerovým zabezpečovacím systémem a napojen na Pult centrální ochrany.
Budova je částečně podsklepena a před ní se nachází vlastní parkoviště.
V pravé části budovy byla zřízena moderně vybavená diskotéka s kapacitou 500 návštěvníků a kompletním vybavením pro diskžokeje, zvukovou, světelnou a projekční aparaturou se skleněnou obrazovkou o ploše 4 x 3 m. Diskotéka je zařízena také pro živé hudební produkce.
Samostatné sociální zařízení, šatna pro návštěvníky, zázemí pro personál.
Objekt je odhlučněn a má všechna potřebná povolení k provozování hudebních produkcí.
V levé části objektu se nachází pivní bar s kulečníkovou hernou, venkovním posezením a samostatným sociálním zařízením. Kapacita 60 návštěvníků.
V podkroví se nachází 3 bytové jednotky. Z toho 2 byty o velikosti 3+1 a 1 byt o velikosti 1+1.
Původní náklady na pořízení a rekonstrukci objektu dosáhly 12.500.000,-Kč.
Současná prodejní cena včetně veškerého vybavení je 6.500.000,-Kč.
Možno koupit i bez zařízení a vybavení, potom cena dohodou.

Financování Vám zajistíme – porovnáme podmínky bank a stavebních spoři.
Cena: 0,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Komerční objekt Nový Jičín, Loučka

Říjen 11th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.