Komerční objekt – administrativní vila, Nový Jičín

Nabízíme k prodeji administrativní vilu v Novém Jičíně na lukrativním místě cca 250m od náměstí. Jedná se o volně stojící třípodlažní zděný objekt o zastavěné ploše 474m2, užitná plocha činí cca 900m2. V přízemí objektu se nachází administrativní hala (původně bankovní hala, možnost využití také k obchodním účelům), kancelářské prostory a zázemí. V patře a podkroví jsou umístěny kancelářské prostory se dvěma lodžiemi a rozměrnou terasou, situovanou směrem do zahrady, dále sociální zařízení a kuchyňky.
Vila přibližně čtvercového půdorysu byla postavena v roce 1891. Poslední velká rekonstrukce proběhla v roce 1992, od té doby je pravidelně udržována. Je vytápěna ústředním vytápěním, dva plynové kotle jsou umístěny v podkroví. Ohřev TUV je zabezpečen elektrickými zásobníkovými ohřívači, v budově jsou provedeny rozvody PC sítě, telefonu a EZS.
K vile náleží rozlehlý rovinatý pozemek o výměře 3.328m2. Na části pozemku je oplocená zahrada se vzrostlými stromy a okrasnou zelení, na části je vlastní parkoviště pro 10 vozidel se zpevněnou plochou ze zámkové dlažby. Na pozemku se dále nachází samostatná dvojgaráž s vjezdem z parkoviště.

V případě potřeby Vám zajistíme vhodný způsob financování s příznivou úrokovou sazbou.

Přímý .
Cena: 0,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Komerční objekt – administrativní vila, Nový Jičín

Říjen 11th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.