Kancelářské prostory 200m2 -cca 6000m2 Vinohradská, Praha 10

Cena: 0 Kč,
Kancelářské prostory od 200m 2 do cca 6000m 2 se nacházejí v obchodně-administrativním komplexu Vinice, který je vybudován přímo u ul. Vinohradská.
Samostatně situovaná budova nyní prochází rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí, nájemníkům bude moci poskytnout své služby ve IV. čtvrtletí v roce 2019.
Kancelářské prostory jsou realizovány podle nejnovějších trendů s možností mnoha variant (openspsace, uzavřené kanceláře, mimopracovní a relaxační zóny). Velká vnitřní átria s množstvím zeleně dodají dostatek denního světla a zpříjemní pracovní prostředí.
V interiéru budovy jsou zároveň využity i nejnovější technické trendy a příjemným bonusem jsou otevíratelná okna ve všech kancelářích. Samozřejmostí je dostatek parkovacích míst jak pro nájemníky, tak i pro zákazníky.
Ideální poloha s velmi dobrou dostupností. Přímo před budovou zastávka tramvaje, metro Strašnická je pěší chůzí 7 minut, metro Želivského je dvě stanice tramvají, městský okruh 10 minut. Přímo v objektu je umístěn supermarket, restaurace s kavárnou a nedaleko jsou další restaurace, obchody a veškerá občanská vybavenost. Vedle budovy je velký park se vzrostlými stromy. Cena za pronájem kanceláří činí 325 Kč/m 2 měsíčně + DPH, servisní poplatky 100 Kč /m 2 měsíčně + DPH. PENB: B (velmi úsporná). Neplatíte žádnou provizi.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Kancelářské prostory 200m2 -cca 6000m2 Vinohradská, Praha 10

Říjen 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.