Exkluzivní prodej komerčních prostor, hostinec, klub, kanceláře, 1082m2 ve Zlíně Malenovicích pod hradem. Doporučujeme!

Nabízíme exkluzivně k prodeji komerční prostory o celkové ploše 1082m2 ve Zlíně Malenovicích na ul. Švermova. Objekt se nachází pod místním hradem, který patřil ke známému rodu Šternberků, a který je v posledních letech hojně navštěvován turisty a sousedí též s pivovarem, kde se momentálně vaří žádané nefiltrované pivo. Objekt je částečně v původním, ale udržovaném stavu, střecha nová včetně okapů. V objektu se momentálně nachází hostinec ,,U Tetoura,, , který je velmi oblíben a skýtá jak příjemné vnitřní posezení pod původní kamennou klenbou, tak letní posezení na prostorné zahradě s nově zbudovaným dětským hřištěm. K hospůdce patří i velký sál s barem určen k oslavám a různým akcím, se samostatným vchodem a samostatným WC, skladovací prostory, sauna a nově zbudovaná mezonetová kancelář, která může sloužit jako šatna, či ložnice pro personál. Horní patro budovy, které má vlastní vchod, skýtá kancelářské prostory a sklady. Nemovitost disponuje jak chladným sklípkem k uchování např. sudů piva, tak velkou půdou, kde lze zbudovat menší apartmány k pronajmutí, nebo vlastní bydlení. Parkování vyhrazené na vlastním pozemku, topení plynem, možno zbudovat krb. Vzhledem k tomu, že objekt původně patřil k hradu, jsou jeho obvodové zdi velmi široké, což je jak zajímavé, tak praktické. Skvělá cena včetně všech poplatků, doporučujeme.
Cena: 2 999 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivní prodej komerčních prostor, hostinec, klub, kanceláře, 1082m2 ve Zlíně Malenovicích pod hradem. Doporučujeme!

Duben 18th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.