Exkluzivní nabídka atraktivního bytu 4+kk, 115 m2 u Riegrových sadů – Vinohrady Krkonošská ul. Cena

Cena: 15 550 000 Kč, Nabízíme nesmírně světlý, slunný a příjemný byt s vysokými stropy v tiché ulici bezprostředně u Riegrových sadů.
Byt se nachází ve 3.patře historického,krásného secesního domu. Dům je po částečné rekonstrukci, není zde výtah, jeho výstavba se však plánuje v blízké budoucnosti. Velice příjemné je posezení s možností grilování v zahradě ve vnitrobloku, využívané všemi partajemi.
Po vstupu do bytu se ocitneme ve velké hale (19 m2), ze které vedou paprskovitě dveře do všech místností. Zleva od vchodu je malá komora (1,3 m2), využívaná jako šatna a sklad. Dále pak je vchod do největší místnosti bytu – obývacího pokoje s krbem a arkýřem s výhledem do Krkonošské ul a na Riegrovy sady. Z obývacího pokoje vedou přímo dveře i do jídelny s kuchyňským koutem (24m2), rovněž směřující do Krkonošské ul. a s výhledem také i na Riegrovy sady. Z kuchyně vedou druhé dveře zpět do haly-další vstup je do koupelny (3,5 m2), samostatného WC (1,4m2) a následně pak do dvou pokojů, obrácených do zeleného , tichého dvora. Jeden z nich slouží jako dětský pokoj(15 m2) s komorou-šatnou (0,9m2), druhý jako ložnice(18.9 m2).
K bytu patří balkon na mezipatře, sdílený ještě s jedním bytem na patře a sklep (5 m2). Půda je společná pro všechny partaje.
V zahradě, v klidném a zeleném vnitrobloku je vytvořeno velmi příjemné posezení s venkovním grilem, které patří pouze tomuto domu.
Byt se prodává i s částí zařízení v klasickém stylu. Prodává se společnost s.r.o.,která byla založena jen za účelem koupě bytu, ve které je pouze tento byt jako nemovitost. Společnost je bez dluhů. Neplatí se daň z nabytí nemovitosti.
Měsíční poplatky za služby: fond oprav (+ voda,odpad…): 2 700 Kč, elektřina: 1 000 Kč, plyn: 2 000Kč
V okolí je velmi dobrá občanská vybavenost: restaurace, obchody (Albert, Billa..),lékárna, banky, 2 mateřské školky v bezprostřední blízkosti, ZŠ (Na Smetance, J. z Poděbrad). Byt má velice výhodnou polohu – je odtud skvělá dostupnost do centra (tramvají 11, 13 pouhých 5 minut k Muzeu) vozem cca 2 minuty na Václavské náměstí. Nedaleko je stanice metra Jiřího z Poděbrad (pěší vzdálenost-3-5 minut). Cena: 15 550 000 Kč k jednání. Cena zahrnuje i provizi RK a veškeré právní služby (smlouvy, úschova…). Možno financovat hypotékou, kterou Vám rádi zajistíme za nejlepších podmínek na trhu.
Pro další doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, ráda všechny zodpovím. včetně provize a právních služeb

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Exkluzivní nabídka atraktivního bytu 4+kk, 115 m2 u Riegrových sadů – Vinohrady Krkonošská ul. Cena

Leden 19th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.