Dům se zahradou v Praze 5-Radotíně, v klidné, přírodní lokalitě – celoroční ubytování

Cena: 13 330 000 Kč, Nabízíme prodej vícegeneračního domu se zahradou v Praze 5-Radotíně, v klidné, přírodní lokalitě. Samostatně stojící třípodlažní dům o celkové užitné ploše 338m2 je v osobním vlastnictví. Poloha i dispozice domu je vhodná pro dlouhodobý i krátkodobý pronájem: v domě je 6 samostatných bytových jednotek (apartmánů) s plně vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením: 1x čtyřpokojový byt s balkónem, 2x dvoupokojový byt, 3x studio. V zahradě se nachází zděná garáž s dílnou a kryté parkovací stání. Dům má elektrické vytápění a je ve velmi dobrém stavu. Skýtá řadu možností dispozičních úprav včetně možnosti rozšíření 2. podlaží o prostornou terasu. Součástí pozemku o rozloze 512m2 je udržovaná zahrada vhodná k posezení a relaxaci. Dům nabízí příjemné, pohodlné bydlení v přírodním prostředí vilové čtvrti s možnostmi sportování (cyklostezka, koupaliště, sportoviště) a s dobrou dostupností do centra Prahy: zastávka autobusu 50m (odtud 10 minut na nádraží Praha-Radotín); autem do centra Prahy 15 minut. Atraktivní poloha domu umožňuje celoročně vysoký výnos z pronájmu. V centru obce je veškerá občanská vybavenost. Volné od 1. ledna 2019. Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který zajistíme. Cena k jednání, bližší informace sdělí makléř; právní servis zajištěn.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Dům se zahradou v Praze 5-Radotíně, v klidné, přírodní lokalitě – celoroční ubytování

Prosinec 7th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.