Dům s pozemkem 2542 m2 Rozstání pod Kojálem

Cena: 1 140 000 Kč, K prodeji nabízíme dům v obci Rozstání pod Kojálem. Samostatně stojící budova původně z 18. století se nachází v centru obce na rozlehlém pozemku o celkové ploše 2542 m2 a celá nemovitost skýtá rozmanité možnosti využití.
Zastavěná plocha obytné části činí 150 m2. V 1.NP se nachází 3 obytné místnosti, kuchyň, koupelna, komora, WC, technické místnosti, a po dřevěných schodech je možné se dostat do podkroví se 2 místnostmi.
Na tuto budova plynule navazují hospodářské budovy.
Z přední strany domu jsou nová plastová okna a nové rýny a okapy.
Do zahrady je možné vjet průjezdem.
K dispozici je napojení na veškeré sítě (obecní vodovod, kanalizace, elektřina a plyn). Na pozemku se nachází vlastní studna.
K této nemovitosti patří rozlehlá zahrada s ovocnými stromy, která skýtá možnost využití jak k zahradničení či chovu zvířat, rekreaci, tak ke stavbě i více rodinných domů, protože v územním plánu je celá tato plocha určena k bydlení.
Dům je určen k rekonstrukci, případně ke zboření, proto tuto nemovitost najdete také v sekci pozemky na bydlení.
Obec Rozstání leží v kouzelné oblasti Drahanské vrchoviny a je obklopena poly a lesy a jako taková leží na populárních turistických trasách a cyklostezkách. Za cca 30 minut odsud dojedete do Blanska, Prostějova a Vyškova, půl hodiny také trvá cesta na okraj Brna.
Pro další informace volejte na 737702558.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Dům s pozemkem 2542 m2 Rozstání pod Kojálem

Říjen 6th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.