Děčín, Staré Město-Chlum, prodej pozemků o celkové výměře 982 m2 včetně zahradního domku a bazénu, z

Cena: 560 500 Kč, Exkluzívně nabízíme k prodeji pozemky o rozloze 982 m2 v oblíbené zahrádkářské kolonii na Starém Městě – Chlumu. Součástí nabídky je i patrový zahradní domek. Chata je dřevěné konstrukce s dvouplášťovou obvodovou konstrukcí (OSB deska, parotěsná folie, minerální vata, OSB deska). Do objektu je přivedena užitková voda a el.proud. Zcela nově jsou provedeny rozvody vody, odpadů a elektřiny. Pitná voda je přivedena na okraj pozemku s vyústěním. Odpady jsou svedeny do 3. komorového částečně nedokončeného septiku. V přízemí je předsíň, prostor pro koupelnu a hlavní místnost. V patře se nacházejí 2 ložnice. Materiál na dokončení septiku a chatky se nachází na pozemku a je zahrnut do nabídky. Parcela je rovinatá s přechodem do svahu. Pozemek je travnatý a je zde osazeno několik druhů ovocných stromků a zahradní maliny. Na pozemku je vybudován bazén s vlastní pískovou filtrací. Na pozemku lze parkovat, je kompletně oplocen s dvěma vstupy. Parcela je v dosahu MHD (cca 800m) a železnice (cca 600m).

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Děčín, Staré Město-Chlum, prodej pozemků o celkové výměře 982 m2 včetně zahradního domku a bazénu, z

Únor 7th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.