CHALUPA 3+1 S POZEMKEM 1424M2, KONČICE

Cena: 2 099 000 Kč, Chaloupka na okraji obce, pivo ze sedmého schodu, klobásky z vlastní vnitřní udírny, pečená husa z kachlových kamen, prostorná zahrada a řeka lemující Váš rozlehlý, 1424 m2 měřící pozemek? Oáza klidu? Ano, všechna tato pozitiva má chalupa v Končicích, ale to není všechno! Pro vášnivé chalupáře přináší velmi mnoho nadstandardních moderních prvků, které zajistí absolutní pohodlí při užívání této nemovitosti. Jaké všechny technické „vychytávky“ chalupa má se dozvíte dále v textu.
Chalupa má dispozici 3+1 s obytnou plochou 78m2. Je umístěna na samém okraji obce, přitom v centru obce jste 5 minut. Chalupa prošla v minulých letech značnou rekonstrukcí zahrnující výměnu střechy, opravu komínů, elektřina vedena v mědi a rozvod vody je v plastu. Voda jak z obecního vodovodu, tak i z vlastní studny.Okna jsou pro zachování autentičnosti dřevěná špaletová, přesto v novém kabátku. Topení zajištěno jak plynovým kotlem rozvedeným do ústředního topení, nebo přímo v místnostech kamny. Topení kamny v ložnici? Bez obav, čištění bez popela a prachu připraveno ze sousedícího dřevníku, tak, aby ložnice zůstala čistá a bezprašná. Pro technické typy a zimomřivce majitel připravil dálkové ovládání pro plynový kotel. Zatopíte zde prostřednictvím Vašeho mobilu, ještě doma, kdykoli si vzpomenete. Na tento systém je připojen i elektronický zabezpečovací systém, který Vám domů oznámí výpadek proudu, nebo nezvaného návštěvníka. Na léto je pro bazén připraven solární ohřev vody. Majitel myslel i na přípojku ke kanalizaci, jejíž rozvod právě v obci finišuje. V současné chvíli je kanalizace řešena systémem tří, přepadových, chemických jímek. Co je ale největší bonus chalupy je absolutní klid, zahradu lemující řeka Cidlina a vlastnoručně osázený lesoparčík. Původní část chalupy je vhodná k rekonstrukci dle představ nového majitele.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: CHALUPA 3+1 S POZEMKEM 1424M2, KONČICE

Leden 27th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.