Byt v osobním vl. 2+1 Ostrava-Poruba 62m2

Byt 2+1 v osobním vlastnictví k prodeji o velikosti 62 m2 na ulici Oty Synka v Ostravě-Porubě. Byt je ve velmi výborném udržovaném stavu. V kuchyni velmi vkusná čistá zánovní kuchyňská linka, plynový sporák, je zde i místo pro pračku. Toaleta a koupelna je v umakartovém jádru. V celém bytě je položena plovoucí podlaha v kuchyni a předsíni je dlažba. Možnost kabelové televize i internetové připojení. Nová plastová okna, žaluzie, krásně velká zasklená lodžie přes dva pokoje. Byt je také možno koupit částečně zařízený (sedací souprava, pračka apod.) Měsíční nájem činí 3.100,-Kč (Fond oprav, voda, teplo, úklid a elektřina ve společných prostorách v domě, daň, pojištění, správní poplatek, výtah)
Jedná se o byt prostřední v pátém patře z osmi, směrovaný na jižní stranu, tedy velmi slunný, s klidným a pěkným výhledem . Velice příjemní sousedé, v domě výtah, vchodové dveře, zvonky, schránky, sklep 2m2 čistý. Dům je po kompletní rekonstrukci. Před domem parkoviště s velkým množstvím parkovacích míst. V okolí domu se rozprostírá spousta zeleně, autobusové zastávky, nákupní středisko, dětská hřiště, sportoviště. Na nemovitosti neváznou žádná zástavní práva ani jiné omezení vlastnického práva, tedy možnost využití hypotéky. V ceně bytu veškerý právní servis, kupní smlouvy včetně úschovy financí, znalecké posudky pro FU, energetické audity, kolky. Byt je ihned připraven k rychlému nastěhování, vhodný jak pro starší tak i pro mladé rodiny s dětmi, prohlídka bytu možná kdykoliv. Cena v KČ:950000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt v osobním vl. 2+1 Ostrava-Poruba 62m2

Srpen 9th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.