Byt na pronájem 2+1, ul. Na Jízdárně, Moravská Ostrava

Pronájem bytu v osobním vlastnictví na ul. Na Jízdárně, Moravská Ostrava o velikosti 2+1, plocha 54 m2. Byt je po rekonstrukci, koupelna a WC zvlášť, nová KL sporák na plyn, možnost el. vařiče, 1. patro bez výtahu, bez balkonu, možnost kabelovky a internetu, k dispozici sklepní kóje 4,5 m2. Byt je možno zařídit nábytkem. Dosah MHD: bus 3 min, tram 6 min, trolejbus 15 min.
Klidné prostředí. Dům je po revitalizaci – plastová okna, el. vrátný, revitalizovaná fasáda domu, za domem hřiště – zelená zóna, školka, škola.
Měsíční nájemné činí 7500 Kč včetně fondu oprav, zálohy na TUV, osvětlení společných prostor, užívání společných sklepních prostor. U studentů možná dohoda. Nájemné nezahrnuje poplatky za elektřinu, plyn, televizní a rozhlasové poplatky, internet. Kauce ve výši nejméně 2 měsíčních nájmů. Nájemní smlouva na dobu určitou – první období na 6 měsíců, pak na 1 rok. U studentů dle akadem. roku. Výhledově možnost pronájmu garáže (není součástí domu).
Cena: 7 500,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt na pronájem 2+1, ul. Na Jízdárně, Moravská Ostrava

Srpen 19th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.