Byt 3+kk, 84,7 m² + balkón 20,2 m² , garáž. stání, projekt TULIPA TŘEBEŠÍN, Praha 3 – Strašnice

Cena: 21 500 Kč, Buďte první a zažijte jedinečnou atmosféru zcela nového bytu v nově vznikajícím bytovém projektu Tulipa Třebešín. Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt 3+kk o velikosti 84,7 m2 s prostorným balkónem (20,2 m2), v 2. NP devítipodlažní novostavby. V ceně pronájmu je garážové stání a zděný sklep v suterénu budovy.
Byt bude zařízen kuchyní na míru s vestavnými spotřebiči. Prostorná koupelna s vanou a WC + další samostatná toaleta. V bytě komora pro umístění pračky. Na podlahách kvalitní plovoucí podlahy a dlažba. Vchod do bytu opatřen bezpečnostními dveřmi s vícebodovým uzamykáním.
Jedná se o zcela nový projekt, zasazený do lokality ideální pro bydlení, plné zeleně (Park Jiřího Karena, Malešický park, Malešický les) poskytující vynikající občanskou vybavenost a výborné možnosti pro sport i relaxaci. Součástí projektu je mateřská školka.
Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce 30.000,- Kč a první platba pronájmu (vč. záloh a služeb) ve výši 26.990,- Kč. Odměna RK za zprostředkování ve výši 25.000,- Kč + DPH při podpisu rezervační smlouvy.
Nepromarněte šanci na exkluzivní bydlení v oblíbené části Prahy. Veškeré další informace přímo u makléře.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N80141.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt 3+kk, 84,7 m² + balkón 20,2 m² , garáž. stání, projekt TULIPA TŘEBEŠÍN, Praha 3 – Strašnice

Prosinec 18th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.