Byt 3+1 v os.vl., Nový Jičín, Sportovní

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví v Novém Jičíně, ul. Sportovní. Podlahová plocha bytu 74,5m2, nachází se ve 4.patře nízkopodlažního, revitalizovaného domu. Byt prošel v roce 2005 celkovou, nákladnou rekonstrukcí. V celém bytě je položena nová podlaha (plovoucí podlaha a dlažba), nová koupelna s vanou a kuchyň včetně rozvodů vody a odpadu a nové elektroinstalace v celém bytě. Taktéž proběhla výměna interiérových dveří, vestavěné skříně a plastových oken. Byt je velice vkusný a není potřeba dalších investic. V bytě zůstane stěna v obývacím pokoji vyrobena na míru. Pokoje jsou vzájemně neprůchozí, v ložnici se nachází balkón. Fond oprav ve výši 1.863Kč. K dispozici větší sklep. Byt je ideální pro rodinu s dětmi, v okolí jsou tři dětská hřiště bez bezprostřední blízkosti silnice, ZŠ, MŠ, obchod a autobusová zastávka. Do centra města 10 min.
V případě potřeby Vám zajistíme vhodný způsob financování s příznivou úrokovou sazbou. Přímý kontakt na makléře 775 696 173.
Cena: 1 200 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt 3+1 v os.vl., Nový Jičín, Sportovní

Prosinec 11th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.