Byt 3+1 s krbem a Garáží.Po rekonstrukci,87m2,Frýdek-Místek

Byt 3+1 s krbem
popřípadě i s(GARÁŽÍ)-(lze koupit i s Garáží za 1 850 000 kč).

87m2.PO REKONSTRUKCI.V žádané lokalitě- na ul. Na aleji Frýdek-Místek .Os.vl.Slunný byt + balkón a sklep-6.25m2 se nachází 3.p/3.p na krásném a klidném místě,plným zeleně v Cihlovém domě. Krásný výhled na město, Frýdecký zámek a Beskydy.Prostorné, neprůchozí pokoje, pl. podlahy, zateplení, pl. okna, vytápění dálkové nebo KRBEM s horkovzd. rozvody do všech pokojů-nad každými dveřmi je průduch, kterým je vháněno teplo z krbu-(pohoda, teplo a přitom ušetříte).Klimatizace(chladí,topí, odvlhčuje).
Pevná linka,kabel.televize ,vys.rychl.internet.Nové interiérové dveře, obložení, garnýže, kryty na topení, botník.V kuchyni na míru jsou vestavěné spotřebiče(myčka, trouba..). Koupelna s oknem a rohovou vanou,samostatné WC s umyvadlem s teplou vodou.(v celém bytě voda v plastu).
Škola, školka(Beruška), dětská hřiště+ rozsáhlé travnaté plochy pro hry vašich dětí, mhd, obch.centrum,Frýdecké náměstí zdrav.centrum – v dosahu.
VOZÍK PALIVOVÉHO,ŠTÍPANÉHO DŘEVA-pro Vaše pohodové večery u krbu ZDARMA.
Zrekonstruovaný byt je v kompletně ZATEPLENÉM(všechny stěny, včetně nové střechy,balkónů-d lažby,parapety,nátěry zábradlí) a ZREVITALIZOVANÉM(nové schránky,vchod.dveře+ boční,zvonky s LCD displejem,světla s čidlem, nová výmalba
v CIHLOVÉM domě- 2011
Realitní kanceláře NEVOLAT!

CENA za byt 1 700 000Kč-dohoda o ceně možná.

Cena Bytu i s Garáží 1 850 000 Kč.Garáž 24m2-Voda, elektřina.
(zajistíme právní servis-vypracování smluv…)
E-mail: kapesapa@seznam.cz Telefon: +420 732869288 Cena v KČ:1700000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt 3+1 s krbem a Garáží.Po rekonstrukci,87m2,Frýdek-Místek

Prosinec 5th, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.