byt 3+1, Ostrava, Výškovice, prodej

Exkluzivně nabízíme k prodeji slunný byt s balkónem v osobním vlastnictví na ul. Lumírova v Ostravě – Výškovicích. Byt je ve druhém patře domu. Byt má neprůchozí pokoje, k dispozici je dále komora. Na chodbě, v kuchyni, předsíni a komoře položena plovoucí podlaha. V kuchyni nová kuchyňská linka, provedena úprava koupelny (nové obklady, dlažba, sanita). Okna jsou plastová se žaluziemi, dveře původní renovované. Výhodou jsou nízké náklady na bydlení. Dům má nové vchody, střechu, balkóny po revitalizaci. Ve společných částech domu je kolárna, dvě sušárny, dílna. Jedná se o klidné bydlení, ulice je slepá, za domem spoustu zeleně a prostor pro volnočasové aktivity, v blízkosti Bělský les. V nejbližším okolí veškerá občanská vybavenost.

Pokud není v nabídce uvedeno jinak a od vlastníka nemovitosti jsme neobdrželi průkaz energetické náročnosti, uvádíme hodnotu energetické třídy náročnosti budovy jako G.

Cena: 1 470 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: byt 3+1, Ostrava, Výškovice, prodej

Listopad 17th, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.