byt 3+1, Ostrava, Poruba, prodej

Mimořádně v nabídce – mezonetový byt ve vyhledávané lokalitě (u OD Duha). Dům po celkové revitalizaci – fasáda, zateplení, plastová okna, nový vchod, elektroinstalace ve společných prostorech. Vstup do bytu přes pavlač. Byt je po kompletní kvalitní rekonstrukci bez nutnosti dalších investic. Dole se nachází předsíň s novými vchodovými bezpečnostními dveřmi a vestavěnými skříněmi na míru, kuchyň s novou rohovou kuchyňskou linkou včetně vestavěného kombinovaného sporáku a digestoře, WCs umyvadlem, obklady a dlažbou, úložný prostor vedle schodiště (komora), obývací pokoj, nahoře se nachází ložnice s lodžií, dětský pokoj, zděná koupelna po rekonstrukci – sprchový kout, obklady, dlažba, závěsné wc a předsíň. V bytě jsou nové omítky, nové interiérové dveře, nové dřevěné schodiště. Součástí bytu je sklep a možnost využití prostor v suterénu.
Veškerá městskíá infrastruktura v místě.

Pokud není v nabídce uvedeno jinak a od vlastníka nemovitosti jsme neobdrželi průkaz energetické náročnosti, uvádíme hodnotu energetické třídy náročnosti budovy jako G. Před podpisem smlouvy bude, jak vyplývá ze zákona č. 406/2000 Sb., energetický průkaz, s upřesněním energetické třídy, vyhotoven a řádně předán.

Prohlídky, po předcozí dohodě, kdykoliv.

Cena: 1 500 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: byt 3+1, Ostrava, Poruba, prodej

Prosinec 21st, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.