byt 2+1, Ostrava, Zábřeh, prodej

Exkluzivně nabízíme k prodeji byt ve vlastnictví s lodžií na ul. Volgogradská v Ostravě – Zábřehu. Byt je v prvním patře nízkopodlažního domu po revitalizaci. Byt má plastová okna se žaluziemi, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, byla provedena úprava bytového jádra (keramické obklady, sanita, nový rozvod vody). V pokojích na podlahách parkety. Pokoje jsou neprůchozí. K bytu náleží sklep, v rámci společných prostor k dispozici kolárna + kočárkárna, prádelna, žehlírna, sušárna. Parkování před domem. Výhodou jsou nízké měsíční poplatky spojené s užíváním bytu, vhodné i jako investice k pronájmu. Bližší informace u makléře.

Pokud není v nabídce uvedeno jinak a od vlastníka nemovitosti jsme neobdrželi průkaz energetické náročnosti, uvádíme hodnotu energetické třídy náročnosti budovy jako G. Před podpisem smlouvy bude, jak vyplývá ze zákona č. 406/2000 Sb., energetický průkaz, s upřesněním energetické třídy, vyhotoven a řádně předán.

Cena: 750 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: byt 2+1, Ostrava, Zábřeh, prodej

Únor 7th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.