Byt 2+1 dr. s moĹľnostĂ­ pĹ™evodu do os. vlastnictvĂ­, Ostrava – HrabĹŻvka, ul. Dr. MartĂ­nka PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI

Naše spoleÄŤnost exkluzivnÄ› nabĂ­zĂ­ byt po celkovĂ© rekonstrukci naproti Ĺ palĂ­ÄŤku v domÄ› po celkovĂ© revitalizaci – fasáda, zateplenĂ­, plastová okna, euro vĂ˝tah, novĂ˝ vchod, bezbariĂ©rovĂ˝ přístup do domu i bytu. V kuchyni je zmÄ›nÄ›ná dispozice umĂ­stÄ›nĂ­ kuchyňskĂ© linky – nová kuchyňská linka s vestavÄ›nĂ˝m kombinovanĂ˝m sporákem, vestavÄ›nou lednicĂ­, digestoří a mikrovlnnou troubou. V kuchyni a pĹ™edsĂ­ni jsou dĹ™evÄ›nĂ© podlahy, v pokojĂ­ch plovoucĂ­ podlahy. SádrokartonovĂ© podhledy se snĂ­ĹľenĂ˝m stropem a bodovĂ˝m osvÄ›tlenĂ­ v kuchyni, pĹ™edsĂ­ni, koupelnÄ› toaletÄ›. Pokoje jsou neprĹŻchozĂ­ o vel. 3,5 x 5 m. Koupelna po rekonstrukci – zvlášť toaleta se závÄ›snĂ˝m geberitem, obklady a dlaĹľbou a zvlášť koupelna se sprchovĂ˝m koutem, obklady a dlaĹľbou. DĹ™evÄ›nĂ© obloĹľenĂ­ v kuchyni a pĹ™edsĂ­ni, novĂ© interiĂ©rovĂ© dveĹ™e. V rámci ceny je moĹľno zanechat v bytÄ› veškerĂ© zařízenĂ­ – sedacĂ­ souprav, obĂ˝vacĂ­ stÄ›na, kuchyňskĂ˝ stĹŻl a Ĺľidle, skřínÄ› a postele v loĹľnici). Byt je velmi teplĂ˝ a slunnĂ˝, všechna okna jsou smÄ›rována na slunnou jiĹľnĂ­ stranu. Veškerá obÄŤanská vybavenost v mĂ­stÄ› – poliklinika, obchody, sluĹľby, školy, MHD aj. Brzy volnĂ˝. MoĹľnost pĹ™evodu do osobnĂ­ho vlastnictvĂ­ v tomto roce.
Cena: 750 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt 2+1 dr. s moĹľnostĂ­ pĹ™evodu do os. vlastnictvĂ­, Ostrava – HrabĹŻvka, ul. Dr. MartĂ­nka PO CELKOVÉ REKONSTRUKCI

Leden 13th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.