Byt 1+kk, Zábrdovice, Spolková

Cena: 2 100 000 Kč, Okres Brno-město, Zábrdovice. Prodej pěkného bytu v OV 1+kk po rekonstrukci na ulici Spolková. Byt o výměře 41 m2 se nachází v cihlovém domě s výtahem ve 2. NP. Dům je po celkové revitalizaci.
Dispozice bytu: předsíň 4,6 m2, pokoj 21,8 m2, kuchyně 5,5 m2, koupelna s WC 3,8 m2, balkón 4,9 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci, podlahy plovoucí, předsíň, kuchyně, koupelna s WC dlažba, nové rozvody vody (plast) a elektřiny (měď), kuchyňská linka, omítky, okna plastová, bezpečnostní vchodové dveře. Vytápění je řešeno plynovým kotlem v domě. Vlastní měřiče vody, elektřiny a vytápění. V bytě je zaveden internet a TV od společnosti UPC. Na patře je společný prostor využitelný jako kolárna, kočárkárna. Celkové měsíční náklady včetně elektřiny, vytápění, fondu oprav činí 3.300 Kč. Cihlový dům prošel roku 2009 kompletní rekonstrukcí, fasáda, zateplení, střecha, vstupní dveře, výtah, okna, dveře, společné prostory, elektřina, voda, kanalizace. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost, výborná dostupnost centru města. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny, plynu a tepelné energie za uplynulé 3 roky.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Byt 1+kk, Zábrdovice, Spolková

Leden 11th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.