Bungalov Retail Smart 46m2, 3+kk, 1 000 000,-Kč

Naše obchodní a developerská společnost Retail House nabízí k výstavbě nízkoenergetický bungalov Retail Smart, o celkové výměře 46 m2 a dispozici 3+kk. Jedná se o další dům z naší nabídky vlastních domů v cenách okolo milionu korun na klíč, včetně základové desky a DPH. Tento dům nabízíme se střechou sedlovou.
Velmi dobré dispoziční řešení domů zajišťuje naprosto pohodové bydlení, myšleno je i na úložný prostor ve vestavěných skříních. Vstup na krytou terasu jak z obývacího pokoje, tak i z ložnice. Tento dům je vhodný do seniorského městečka, pro single, popřípadě jako startovací bydlení.
Domy nabízíme v provedení dřevostavby, Two by Four,tedy konstrukce přímo na stavbě. Šířka stěny včetně zateplení 31 cm splňuje status nízkoenergetického domu, dále ve zděném provedení Porotherm, Ytong a Porfix. Konečná cena domu dle výběru stavebního materiálu. Kompletní technické parametry najdete na našich stránkách v sekci dokumenty. Rodinný dům splní očekávání i pro náročné zákazníky. Realizace domu od čtyř měsíců od započetí stavby. Vyřídíme za Vás kompletní financování domu, ale i pozemku dle Vašeho výběru našim hypotéčním poradcem. Velmi pěkné a moderní bydlení. Doporučujeme! Výstavbu nabízíme i ve variantě na dokončení. V ceně není zahrnut pozemek.

Cena: 1 000 000,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Bungalov Retail Smart 46m2, 3+kk, 1 000 000,-Kč

Říjen 11th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.