Apartmán 2+kk, balkón, Všemina

Cena: 1 350 000 Kč, Okres Zlín, Všemina. Prodej kompletně zrekonstruovaného apartmánu 2+kk s balkónem v hotelovém komplexu Všemina. Apartmán se nachází v bytovém domě s výtahem, výměra je 41 m2, balkón 5 m2, sklep 3 m2.
Dispozice apartmánu:
obývací pokoj 13 m2, kuchyně 7 m2, ložnice 10 m2, koupelna se sprchovým koutem a WC 4 m2, předsíň, balkón, zděný sklep ve 2. NP. Apatmán je kompletně po rekonstrukci, nová kuchyně včetně vestavěných spotřebičů, nová koupelna se sprchovým koutem a WC, v předsíni vestavěné skříně, nové podlahy pokryté vynilem a dlažbou, nové rozvody elektřiny, vody a odpadu. Součástí ceny je i veškeré vybavení apartmánu dle fotodokumentace. Zděná budova je po rekonstrukci, rozvody elektřiny, vody a odpadu, zateplení včetně fasády, nová kotelna, vytápění plynem, rekonstrukce střechy. V resortu Všemina je k dispozici krytý bazén, whirlpool, sauna, wellness centrum s masážemi, perličkovými koupelemi a inhalacemi, restaurace Valaška, konferenční prostory a vlastní parkoviště. Apartmán je i vhodnou investicí, úklid včetně obsazení může zajistit i hotel. Resort se nachází v nádherné přírodě blízko lesů, k dispozici je přírodní koupaliště před hotelem, pěší turistika, houbaření, cyklotrasy, koně, dětské hřiště a další aktivity. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny, plynu a tepelné energie za uplynulé 3 roky.
U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Apartmán 2+kk, balkón, Všemina

Únor 15th, 2019 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.