3+1 dr. Ostrava – Fifejdy, 71 m2, Hornopolní, lodžie, původní stav, vážný zájemce dohoda možná, ihned volný

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej družstevního bytu o velikosti 3+1, Ostrava – Fifejdy, 7 /12NP, lodžie v kuchyni, celkem výměra 71 m2, SBD jednoho vchodu Hornopolní, velice dobře fungující samospráva domu. Dům po celkové revitalizaci – plastová okna, zateplení, nová fasáda, nový vchod, nové výtahy, byt je v původním stavu bez úprav, původní linka, původní koupelna, původní interiérové dveře, na podlaze linoleum, nutno vymalovat. Předsíň je čtvercová a jsou zde samostatné vstupy do kuchyně, pokoje a obývacího pokoje, který má v zadní části ještě další pokoj. V bytě jsou plastová okna. K dispozici je Vám ihned po zaplacení. Veškerá občanská vybavenost v dosahu, škola, školka, MHD, OC FUTURUM, pošta, restaurace, nemocnice, do centra Ostravy 5 min. Velice dobrá dostupnost do všech částí Ostravy. Vhodné pro zájemce, kteří hledají byt, který si mohou upravit dle svých představ. Nájemné na 1 osobu činí 3 300,-Kč + elektřina, plyn. Další informace Vám poskytneme osobně. Doporučuji prohlídku bytu, která je možná po dohodě kdykoliv. V případě zájmu je možná sleva 20 000,-Kč. Ev. číslo: 468818.
Cena: 0,00 Kč

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: 3+1 dr. Ostrava – Fifejdy, 71 m2, Hornopolní, lodžie, původní stav, vážný zájemce dohoda možná, ihned volný

Září 22nd, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.