Rodinný dům Železný Brod – Koberovy

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Železném Brodě, ulice Koberovská – nyní po výrazné slevě z původní kupní ceny. Na domě byla provedena částečná rekonstrukce, při které byla vyměněna plastová okna, rozvody elektřiny, vody, topení a rekonstruována koupelna. Vytápění nemovitosti je připraveno na plynový kotel, splašky jsou vedeny do septiku, ohřev vody bojlerem.
Nemovitost je obyvatelná s nutností dokončení některých vnitřních a vnějších úprav. K nemovitosti náleží pozemek a garáž. Rozloha zahrady cca 900 m2.
Jedná se o prodej na pokyn insolvenčního správce. Zpeněžením zanikají veškerá zástavní práva a nařízené exekuce. Plátcem daně z převodu nemovitosti je kupující. Nemovitost lze financovat bez problémů hypotékou. Financování vám rádi zajistíme vlastním partnerem vlastním partnerem.

U této nemovitosti není ke dni uveřejnění inzerce zpracován energetický štítek, proto je tato inzerována ve třídě energetické náročnosti „G“. Web: http://www.pps-reality.cz Cena v KČ:650000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Rodinný dům Železný Brod – Koberovy

Květen 17th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.