restaurace s penzionem v Krkonoších

Prodej restaurace s penzionem v Krkonoších (Poniklá)
Nabízím k prodeji nemovitost na hlavním tahu Špindlerův mlýn – Harrachov. Ideální příležitost k podnikání nebo k soukromé relaxaci v oblasti Krkonoš za bezkonkurenční cenu!
Předmětem prodeje je budova (200m²), v níž se nachází restaurace s barem, kuchyně, penzion, podkrovní byt, kamenný sklep a množství skladovacích prostor, dále parkoviště a parkovací stání, 2 prostorné garáže, letní zahrádka s grilem a udírnou, ČOV a pozemek o rozloze 600m².
V přízemí se nachází vstupní hala (15m²), restaurace (35m²), kuchyně (12m²), skladovací prostory (45m²), kamenný sklep a sociální zařízení. Restaurace s barem je koncipovaná pro obsazenost 35 osob s možností dalšího rozšíření. Kuchyně i restaurace jsou vybavené a mají vypracované HCCP.
V patře jsou ubytovací prostory (50m²), rozdělené do 4 pokojů s celkovou kapacitou 15 osob. Na každém pokoji je vlastní sociální zařízení (sprchový kout a WC). Pokoje jsou vybaveny. Dále je zde prádelna a úklidová místnost.
V podkrovní části budovy je otevřený byt (60m²) s kuchyňským koutem, ložnicí a sociálním zařízením. Vedle něj se nachází ještě oddělený pokoj (24m²) včetně WC a sprchového koutu, k dispozici jsou zde rozsáhlé půdní prostory (79m²). Do podkrovní části je vstup jak samostatným tak společným vchodem přes penzion.
Soukromé parkoviště pro 10 aut se nachází ihned vedle budovy, které je rozšířeno o stání pro ubytované. Součástí nemovitosti jsou i 2 prostorné garáže s vjezdem rovnou ze silnice a pozemek (600m²) nacházející se vedle budovy u lesa, na který je zbudovaný vjezd.
V letních měsících je k dispozici posezení vedle budovy, v současné době přizpůsobené pro 25 lidí. Součástí prodeje je i prostorná oplocená letní zahrádka s grilem, udírnou a ohništěm, ze které je pohodlný přístup k řece Jizeře s možností koupání. Posezení je řešeno dřevěnými lavicemi a stoly min. pro 25 osob.
Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem a kotlem na dřevoplyn, má vlastní ČOV. Což zaručuje nízké provozní náklady!
Obec Poniklá je strategickým místem pro sportovní i relaxační vyžití na horách. V zimních měsících nabízí možnost sjezdového i běžkařského lyžování, v létě je vyhledávaná cyklisty, pěšími turisty a motorkáři. Restaurační provoz nemá v současné době v širokém okolí žádnou konkurenci, je nositelem letité zavedené a vyhledávané tradice.
Zájemcům umožním po dohodě osobní prohlídku, nahlédnutí do projektové dokumentace a podnikatelského plánu. Foto a info na telefonu nebo mailu.
RK nevolat – jen v případě přímého odkupu!! Cena v KČ:1990000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: restaurace s penzionem v Krkonoších

Leden 11th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.