Zemědělská usedlost vhodná k chovu koní i podnikání

Statek s areálem na chov koní nedaleko Babiččina údolí:
RD – nová střecha a okna; v přízemí obývák, kuchyň, ložnice, koupelna, kotelna, v patře dva pokoje. Půda s možností vestavby nebo úložného prostoru. Satelit, telef. přípojka.
Na RD navazují stáje. Statek uzavírá stodola s dřevníkem a v části jsou též boxy; na dvoře je jímka. Za statkem oplocená zahrada asi 3000 m2, před statkem přístřešek (garáž), posezení s ohništěm, oploc. hřiště s teepee a vedle oploc. zahrada s bazénem.
Roubenka – přízemí kuchyňka s krb. kamny, koupelna, v patře dva pokoje. Kamenný domek – v přízemí otevřená spol. místnost, kuchyňka a soc. zařízení, v patře pokoj.
Možnost využití objektu na bydlení či jako penzion a chov koní.
Lze dokoupit areál stodoly s krytou osvětlenou jízdárnou 30×15 m, otevřenou pískovou jízdárnou 20×40 m, stáje, sedlovna + WC a pozemky, pastviny, vše oplocené. Eletrika,voda z vlastní studny a odpady – jímka.
Cena: 3.900 000,- kč za statek; jízdárna se zázemím (nemusí jít do prodeje se statkem) 1.500 000,- kč.
Pozemky dle dohody, louka nedaleko jízdárny něco přes 2 ha, jinak možnost pronajmout u areálu 8 ha oplocených pro účely chovu koní a jízdárny.
Info na tel. 774 647 055. Cena v KČ:3900000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Zemědělská usedlost vhodná k chovu koní i podnikání

Duben 8th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.