Prodej venkovského domu Chomutice

Nabízím k prodeji pěknou venkovskou chalupu v malebné obci Chomutice v okrese Jičín. Dům stojí na návsi obce naproti zdejšímu kostelu. Dispozice nemovitosti je 3+kk, pozemek je o rozloze 1 557 m2. Stavení lze využívat k rekreaci i celoročnímu bydlení.
Dům prošel před pěti lety rozsáhlou rekonstrukcí, zahrnující mj. novou střešní krytinu, krovy a okapy, novou fasádu a elektroinstalaci. Po vstupu do domu se nachází prostorná hala s kuchyní, za ní chodba, koupelna s vanou a komora, velký obývací pokoj a ložnice. Okna jsou dvojitá, dřevěná, situovaná na JZ. Podlahy z prkenných palubek a keramické dlažby. Voda městská, nový bojler, k topení krbová kamna na tuhá paliva. Plynová přípojka u domu, obecní kanalizace ve výstavbě.
Rozsáhlá půda vhodná k další rekonstrukci k obydlení, u domu velký přístavek s vyzděnými sloupy, který lze využít k letnímu posezení. Zahrada je udržovaná, osázená vzrostlými stromy, keři a tújemi.
V obci je obecní úřad, základní a mateřská škola, pohostinství, pošta a nákupní středisko. Jičín je vzdálen 19 km, Hořice 12 km, Nový Bydžov 16 km.
Přímý prodej od majitele. Cena v KČ:1340000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej venkovského domu Chomutice

Duben 28th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.