Prodej rodinného domu v obci Hertvíkovice

Předmětem prodeje je budova, rodinný dům, Hertvíkovice č.p. 24, 541 01 Trutnov, stojící na pozemku st.p.č. 189 a pozemek p.č. 968/14 – zahrada, vše zapsáno na LV v k.ú. Hertvíkovice, obec Mladé Buky. Rodinný dům má dvě nadzemní podlaží, t.j. přízemí a podkroví.
Jedná se o nově postavený rodinný dům o zastavěné ploše 110 m2, o celkové ploše 142 m2, o dvou podlažích s přistavěnou garáží se zahradou a dvěma stáními pro dopravní prostředky v obci Hertvíkovice, v klidné lokalitě nedaleko od golfového hřiště a lyžařského centra Mladé Buky. V přízemí je velký obývací prostor s otevřenou nadstandardně vybavenou kuchyní, cca 40 m2, s možností vyjít na zahradní terasu, dětský pokoj a dále chodba s přístupem do koupelny se sprchovým koutem a WC a technický prostor.Ve druhém nadzemním podlaží jsou tři ložnice s balkony a koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC. Z chodby je přístupný úložný prostor v nejvyšší podkrovní části.Dům je vybaven elektrokotlem, boilerem na ohřev TUV, rozvodem pro SAT TV a internet a čistírnou odpadních vod. Oplocený zahradní pozemek má plochu cca 500 m2.

Možno uplatnit splátkový kalendář či dohodnout postup financování. Cena v KČ:4750000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej rodinného domu v obci Hertvíkovice

Srpen 9th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.