Prodej Rodinného domu, Jihlava, 196m²

Hledáte dům, ve kterém můžete bydlet a zároveň podnikat? Tento dům nabízí obojí a ještě v něm kromě samotného domu o dispozici 3+kk, najdeme také nadstandardní byt 2+kk.

Atypicky navržen rodinný dům se rozkládá do dvou pater. V prvním patře najdeme vstupní chodbu, kde máme dvě možnosti jak se dostat do kuchyně spojené s obývacím pokojem. Za obývací pokoj najdeme atrium, se zahradním grilem. Dále v prvním patře ještě najdeme koupelnu s rohovou vanou. Ve druhém patře najdeme vstup na střechu, menší posezení a také jeden pokoj.

Z boční strany domu se dostaneme do krásného bytu 2+kk. Po vstupu do bytu vejdeme rovnou do chodby a hned za ní se nachází kuchyně s barovým pultem spojené s obývacím pokojem, kde se nachází skleněná vestavěná skříň. A za další menší chodbičkou, kde napravo najdeme koupelnu s rohovou vanou a WC, se nachází ložnice.

V komerčních prostorách se nachází 2x sociální zařízení, sprcha a místnosti vhodné pro zřízení salonu, ordinace či kanceláří.

Dům je mimořádný i z pohledu klidné lokality, ve které se nachází a to Na Slunci v Jihlavě. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost a do centra města se dostanete do 5 minut chůze. V blízkosti navíc i krásná příroda.

V případě hypotečního úvěru, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme, si dům sám na sebe vydělá a hypotéku tak za Vás bez problému bude platit. Proto mě neváhejte mě kontaktovat, abyste tento dům mohli hned koupit.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej Rodinného domu, Jihlava, 196m²

Únor 12th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.