Prodej chalupy Pěkovice, Teplá, okr.Cheb

Nabízíme prodej pěkné roubené chalupy, se zastavěnou plochou a nádvořím o výměře 656 m2. Nemovitost se nachází cca 5 km od větší obce Teplá ( možnosti nákupu, pošta, restaurace apod.) 20 km od M. Lázní, nebo poblíž Konstantinových Lázní. Dům je v dobrém stavu, s využitelnou podlahovou pl. 80 m2. Při vstupu do objektu vcházíte po 3 schodech do kryté, prosklené verandy a následně do haly, kde je zabudovaný dělící pult, ve kterém jsou radiátory na topení, v této místnosti je také kotel na tuhá paliva. Po pravé straně je vstup do velkého obývacího pokoje s funkčním krbem a následně pokračuje kuchyňský kout. Tato místnost je celá obložená dřevem a je velmi prostorná. Z haly je průchod do koupelny se sprchou a WC a dále je průchod do velké garáže – dílny. Z haly jsou dřevěné schody do podkroví, kde je již částečně započatá příprava na vybudování dvou pokojů. Střecha je z eternitových šablon, voda je užitková z vlastní kopané studny, odpad je sveden do žumpy. Je zde malý sklípek, vhodný na uložení ovoce a zeleniny.
Obec Pěkovice je malá obec, je zde naprostý klid, v bezprostřední blízkosti jsou lesy, cca 3km koupání, ideální místo pro odpočinek, autobusové spojení. Cena v KČ:1050000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej chalupy Pěkovice, Teplá, okr.Cheb

Červen 20th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.