RD 5+1 s garáží a dílnou, zahradou, CP 932, Brno – venkov

RD 5+1 s garáží a dílnou, zahradou, skleníkem atd. celková plocha pozemku 932 m2 ve Hvozdci u Veverské Bitýšky, Brno-venkov.
Celý dům je ve velmi dobrém stavu, naprosto suchý a udržovaný. Voda – obecní i vlastní studna na předzahrádce, odpad je sveden do veřejné kanalizace, plyn v obci není. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva a el.přímotopy. Kotel i radiátory jsou nové.
Dispozice : v přízemí je chodba, kuchyň, pokoj, WC a sprch.kout, schodiště do 2.NP a schody do sklepa, kde je nový kotel na tuhá paliva. Z přízemí je vzadu vstup na dvorek a na zahradu. V patře jsou 4 pokoje, WC, koupelna s vanou a schody na půdu.
Na dvoře jsou kůlny, na zahradě skleník, zahrada má zvláštní tvar (jakési nepravidelné U), díky kterému končí oklikou opět na ulici, kde je i branka. Přes ulici přímo naproti domu je garáž s dílnou, která je součástí prodeje. Dům by mohl sloužit i jako 2-generační – dole i nahoře je soc.zařízení a „horní“kuchyň by se dala jednoduše zařídit v jednom z pokojů, Hvozdec je hezká klidná vesnice u Veverské Bitýšky – jezdí sem linka 303 MHD, autem je možné jet kolem přehrady anebo sjet na dálnici Praha-Brno (cca 20 km). Cena v KČ:3800000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: RD 5+1 s garáží a dílnou, zahradou, CP 932, Brno – venkov

Říjen 24th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.