Prodej – pension s koňskou farmou – včetně kompletního vybavení

Prodej – pension se zavedenou koňskou farmou , vinárnou, vinným sklepem, třemi apartmány, stáje, stodoly, jízdárna, prodejna koňských potřeb, vinohrad, strojový park a další rozlehlé pozemky, louky (10ha).
Skládá se ze dvou sousedících domů na které navazují nádvoří a dále stáje pro 15 koní. Pension i apartmány jsou vybaveny, včetně kuchyňky, sociálního zařízení, televizory, ledničky, atd. Vinárna s kachlovými kamny je velmi pěkně stylově zařízena, kapacita 20 míst k posezení. Vstup do vinného sklípku je z nádvoří, má stálou teplotu 10°C k uchovávání vína. Venkovní posezení u jezírka, prodejna koňských potřeb, klubovna. Stáje se skládají z 15 boxů, které jsou vybaveny napaječkami. Dále navazují vybudované ohrady pro koně, jízdárna, vinohrad, stodola na uskladnění sena. Strojový park disponuje dvěma traktory, vlečka, dvě sekačky, obraceč sena, balíkovač. Na seno jsou již vyřízené dotace. Celý areál je mimozáplavová oblast a je na prodej včetně komletního vybavení, 11 koní používané na vyjížďky, strojů a možno přenechání s.r.o.
Cena + provize RK, cena k jednání. Cena v KČ:6000000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej – pension s koňskou farmou – včetně kompletního vybavení

Červenec 12th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.