Prodej nájemní dům s komerčními prostorami Znojmo, ul.Obrokova

Nabízíme k prodeji luxusní nájemní dům v centru Znojma s již fungujícími komerčními prostorami (100m2- s dlouhodobým pronájmem, s kompletním zázemím, únikovým východem), průjezdem s možností parkování, dvorem, garáží, čtyřmi kancelářemi,pavlačí a terasou.

V domě je 6 volných,nadstandartních 2-3 pokojových bytů s WC a koupelnami (všechny cca 95m2), z toho 2 mezonetové a jedním hostovským bytem (cca 30m2).

Dále je k dispozici soukromá vinotéka v podzemí, s barem, krbem, tanečním parketem a místem pro 45 osob.

Celková plocha domu 522m2. Průjezd (60-70m2), dvůr (140-150m2), garáž (25m2). Vrata a brány jsou na DO s el. pohonem hydromotory uloženými v zemi.

Dvůr, průjezd a garáž jsou dlažděné a tyto prostory jsou zabezpečeny kamerovým systémem. Ve všech dalších prostorách objektu, i nebytových, je kabelová TV a videotelefony.

Ke všem dveřím jsou bezpečnostní zámky s nezkopírovatelnými klíči a s jedním centrálním klíčem. Bytové a nebytové prostory budou předány s částečným nebo úplným vybavením, dle dohody. V domě jsou kompletní IS, včetně plynofikace a kanalizace.

Dům prošel celkovou rekonstrukcí v r. 2003. Cena v KČ:1

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej nájemní dům s komerčními prostorami Znojmo, ul.Obrokova

Únor 18th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.