Kanceláře 13,3m2 jen za 2190 Kč/měsíc

Dispozice: Kancelářské prostory ve velmi dobrém stavu o velikosti 13,3m² jsou přístupné hlavním vchodem přímo z ulice. Součástí kanceláří je sociální zařízení, veškeré sítě a parkování!

Popis: Nabízíme Vám k pronájmu nebytový kancelářský prostor o velikosti 13,3m² nacházející se na rušné hlavní ulici Selská v centru městské části Brno-Maloměřice. Kancelářský prostor s vlastním vstupem z ulice, a sociálním zařízením pro muže i ženy je součástí objektu. Okna jsou plastové, vstupní část z ulice je tvořena hliníkovými dveřmi. Podlahu tvoří na toaletách dlažba, na chodbách linoleum a v kancelářích koberec. Radiátory jsou deskové. Rozvody plynu a elektřiny jsou zavedeny. UPC pro internet je funkční. Parkování je přímo před objektem. V blízkosti kancelářského prostoru se nachází radnice, restaurační zařízení, penzion, zastávka městské hromadné dopravy, mateřská a základní škola a další. Prostory lze využít mnoha způsoby např. jako kancelář pro finanční či pojišťovací poradce, realitní makléře, bankovní pobočku, nebo jako kancelář pro projektanty či architekty. Cena v KČ:2190

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Kanceláře 13,3m2 jen za 2190 Kč/měsíc

Srpen 15th, 2014 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.