Zemědělská usedlost s restaurací

Realitní kancelář AREA T, Agentura Reality Třeboň nabízí prodej zemědělské usedlosti s restaurací v obci Strážkovice , ležící cca 10 km jihovýchodně od Českých Budějovic. Vlastní objekt zemědělského stavení sestává ze dvou klasických „pořadí“ (obytná a hospodářská část), jejichž návesní průčelí jsou propjena obvodovou zdí s vjezdovými vraty do dvora. Zadní trakty domů pak byly spojeny objektem stodoly se vstupem do zahrady za domem. Celé stavení prošlo kompletní citlivou rekonstrukcí (kromě venkovní fasády). V přízemí a části podkroví obytné poloviny domu byla vybudována bytová jednotka o velikosti 6 + 1, s kuchyní a dvěma koupelnami, kterou lze pohodlně rozdělit na dva samostatné byty. V přízemí zadního traktu této části domu dále nalezneme prostor nově zprovozněné stylové restaurace se zázemím (kuchyňka, terasa, toalety, sklad, šatna) s kapacitou cca 70 míst. V současné době je toto zařízení se samostatným vchodem využíváno příležitostně jako sezónní restaurace a hudební klub. Obytná část domu vč. restaurace je vytápěna ústředním topením s kotlem na tuhá paliva, zásobování pitnou vodou je řešeno z veřejného obecního vodovodu, ale dům disponuje i vlastní studnou, odkanalizování – napojením na veřejnou obecní kanalizační síť. Hospodářská budovy navazující na původní podsklepený dvoupodlažní špýchar slouží ke garážování automobilů a zem. techniky a jako sklady. Celý půdní prostor vhodný k další vestavbě podkroví.

Na dům navazuje zahrada vým. 3.000m2. Další pozemek stejné plochy lze po dohodě přikoupit.

Obec Strážkovice leží v malebné kulturně historické krajině podhůří Novohradských hor ve spádové oblasti Českých Budějovic, 25 km od Českého Krumlova a Třeboně.

Více zde: http://www.areat.cz/ products/strazkovice-okr-c-budejovice-ze medelska-usedlost-s-restauraci-/

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Zemědělská usedlost s restaurací

Březen 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.