Výhodná koupě vily

Vila stojí v klidné lokalitě obce Jivno u Českých Budějovic. Vila má krásný výhled na les a je v pěší dostupnosti oblíbeného místa k relaxaci, rybníku Mrhal. 10minut autem do centra Českých Budějovic.

Vila stojí na samostatném pozemku o rozloze 2541m2. Zastavěná plocha vily je 490 m2. Obytná plocha domu je 340 m2. Kolaudace domu proběhla v 09. 2009. Vila je v pětileté stavební záruce.

Vila je přízemní ve třech výškových úrovních. Vila má 3 ložnice, každá má svojí šatnu. Hlavní ložnice má svojí vlastní koupelnu, dvě ložnice mají velkou společnou koupelnu. Samostatnou místnost tvoří místnost pro relaxaci s vestavěnou saunou se sprchou a v návazném venkovním prostoru whirpool. Hlavní komunikační centrum domu je velmi rozlehlá jídelna a obývací pokoj, kuchyň a pracovna. Ve vile je dále místnost, která slouží jako zázemí kuchyně, dále pak dvě velké šatny u vchodu. Ve vile jsou 2 samostatná WC, včetně umyvadel a další záchod je v koupelně hlavní ložnice. Samostatná místnost pro technologie vily, která slouží zároveň jako prádelna. Nábytek je vyroben na míru. Interiér byl navržen a realizován společností Pelzer interiér a to včetně dveří a osvětlení. Celá vila má elektronickou ostrahu, v každé místnosti jsou elektronická čidla. Rovněž tak jsou instalovány požární hlásiče. Vila má velká hliníková okna, včetně hliníkových venkovních žaluzií, které jsou elektricky ovládané. Střecha vily je masivní železobetonový monolit a po obvodu vily jsou robustní ocelové sloupy. Ve vile je podlahové vytápění.

Na zahradě je instalován zavlažovací systém. Součástí zahrady je bazén se zastřešením. Terasy okolo vily jsou z tropického dřeva. Vila nabízí dostatek soukromí jak jednotlivým členům domácnosti, rovněž tak i při využívání zahrady. Vila je otevřena na jižní stranu a ze západní strany je zasazena do terénu.

Velmi výhodná nabídka v poměru ke skutečným investicím do domu.

Více informací včetně fotografií, videí, dispozice, ceny na:

www.vilanapro dej.cz
www.facebook.com/dumnaprodej

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Výhodná koupě vily

Říjen 27th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.