Pronájem chalupy u lesa Třeboňsko

www.ubytovaninachalo upceulesa.webnode.cz

Pronájem chalupy Hamr Kosky, v krásné oblasti rybníků a přírody
– Nově zrekonstouvaná chalupa 4+1 s kapacitou ubytování 11 lidí. Plně vybavena – nové masivní postele se skříněmi, stoly se židlemi, na dvou pokojích TV.
– Nová koupelna se sprchovým koutem, pračkou a vysoušečem vlasů
– Kuchyně vybavena elektrickým sporákem s troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, překapávačem kávy a čaje, lednice, včetně veškerého kuchyňského nádobí.
– Obývací pokoj, kde jsou krbové kamna.
– Veliká zhrada s ohništěm a grilem, venkovním posezením, možnost hraní her házená, fotbal, petang

Tato lokalita je atraktivně vyhledávanou oblastí pro cyklisty s mnoha druhy cyklostezek, dále vodácká turistika sjíždění Nové a Staré řeky, pěší turistika, sběr lesních borůvek a jahod, obzvláště pak ráj pro houbaře. Koupání na několika azurových pískovnách či v řece Lužnici. Na své si přijdou také rybáři, kde se v blízkosti chaloupky nachází soustava několika sportovních rybníků, určené k tomu nejhezčímu rybolovu.
Výlety do lázeňského města Třeboň, Chlumu u Třeboně nebo návštěva našich nedalekých rakouských sousedů v Gmündu, Litschau. V obci spousty pěkných hospůdek a restaurací.
Cena 1430kč/noc za celou chalupu
Více informací a fotografií na našich webových stránkách.
Navštivte nás nás na našich stránkách
www.uby tovaninachaloupceulesa.webnode.cz Cena v KČ:1430

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Pronájem chalupy u lesa Třeboňsko

Březen 14th, 2013 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.