Prodej zemědělské usedlosti

Realitní kancelář Agentura Reality Třeboň nabízí prodej zemědělské usedlosti v Novohradských horách. Vesnice Meziříčí, kde se objekt nachází je součástí spádové obce Malonty, cca 8 km od Kaplice. Leží v překrásné krajině Novohradských hor, blízko rakouské hranice, na pomyslném vrcholu trojúhelníku s městy Český Krumlov a Nové Hrady.

Vlastní zemědělská usedlost ve stylu klasického vierkantu (uzavřený patrový statek na čtvercovém půdorysu) leží na horním okraji v pásu zástavby podél komunikace. Přední část domu byla v průběhu posledních let zrekonstruována a v současné době disponuje bytovou jednotkou o velikosti 7 + 1, se dvěma koupelnami . Velkým obytný prostorem s kuchyní a příslušenstvím, dále pak pokojem se samostatným vstupem v přízemí a čtyřmi obytnými místnostmi a koupelnou v patře. Na obytnou část stavení navazují dvě hospodářská boční křídla (krytý průjezd a původní stáje) skýtající možnost další „expanze“ přízemního obytného prostoru. Půdorys statku je uzavřen průchozí stodolou , na kterou navazuje zahrada o vým. cca 1500 m2. Celková zastavěná plocha objektem činí cca 1 200 m2 (z toho plocha uzavřeného dvora cca 150 m2). Vytápění je zde řešeno kotlem na tuhá pliva umístěným v přízemí domu. V rámci rekonstrukce domu došlo ,mj. k výměně střešní krytiny a obnovení fasády na obytné části domu.

Dům je ihned k nastěhování , vhodný jak k trvalému tak i sezonnímu pobytu. Skýtá výjimečné bydlení v kontaktu s jedinečnou přírodou krajiny budoucí chráněné krajinné oblasti (nutno vidět a zažít), současně však s dobrou dostupností všech spádových měst ( Benešov nad Černou, Kaplice, Nové Hrady, Český Krumlov, Trhové Sviny) jak na české tak i rakouské straně hranice (Leopoldschlag, Freistadt..).

V místě, resp. 2 km vzdálených Malontech je veškerá základní občanská vybavenost (škola, školka, pošta, obchod, pohostinství).

Více zde: http://www.areat.cz/ products/zemedelska-usedlost-novohradsko -mezirici-2-490-000-kc/ Cena v KČ:1999000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Prodej zemědělské usedlosti

Březen 2nd, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.