Administrativní budova VZP v Českých Budějovicích

Administrativní budova nacházející se na adrese: ulice Lannova tř. č.p.12, obec České Budějovice, postavená na pozemku par.č.17 a dále pozemek par.č.17, o výměře 416 m2, zastavěná plocha a nádvoří, to zapsáno na LV č.2570 v k.ú. a obec České Budějovice.
Nemovitost se nachází na pěší zóně v Českých Budějovicích. Jedná se o řadový dům ze starší zástavby po provedené rekonstrukci. Na nemovitosti neváznou žádná věcná břemena ani zástavní práva. Díky umístění budovy na pěší zóně, kam není možný standardní příjezd vozidly, je zde absolutní absence parkovacích míst. Je zde pouze časové omezení možnosti příjezdu zásobování.

Budova je zděná, podsklepená se čtyřmi nadzemními podlažími a podkrovím. V celém objektu jsou kancelářské prostory. V roce 1996 byla provedena kompletní rekonstrukce objektu a v roce 1998 byla provedena přístavba ve dvorním traktu. Byly provedeny nové podlahy, rozvody elektro, vody, kanalizace, vytápění. Bylo řešeno prostřednictvím plynových kotlů na každém podlaží – etážové vytápění. Některé radiátory zůstaly starší litinové, v přístavbě pak jsou desková otopná tělesa Radik. Bylo kompletně vestaveno podkroví, kde jsou osazena střešní okna.
Objekt nevykazuje žádné závady, které by omezovaly jeho další životnost po rekonstrukci.
Objekt je napojen na městské inženýrské sítě, vody, kanalizace, elektro, plynu.

Veškerá dokumentace k nemovitostem je umístěna na informačním CD. Cena v KČ:17000000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Administrativní budova VZP v Českých Budějovicích

Prosinec 17th, 2018 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.