Vila v klidne casti Prahy 5 od majitele

Stavebnim materiálem je porotherm 40 se zateplenou fasádou. Trojsklá dřevěná eurookna. Předokenní rolety s elektrickým pohonem I ovladaním. Dřevěná terasa o velikosti 43 m2;. Plynový kotel Viesmann. Garážová vrata Hormann na elketrický pohon a dálkové ovladání. V sutérénu se náchází obrovská garáž pro 4 vozy s dalkově ovládanými vraty. Dále prádelna s plynovým kotlem Viesmann a Hobby místnost, kterou je možné dokončit jako saunu, tělocvičnu, místnost pro kulečník. V prvním patře se nachází zádveří pro vestavěné skříně, použití jako šatna.
Kuchyně o 20 m2, s přímým vstupem na terasu a vstupem do obyváku. Dále obyvák o 37 m2; s přípravou na krb a třemi francouzskými okny, která slouží všechny pro vstup na terasu. Malá koupelna, kterou dokončíme dle Vašich představ a pracovna, která může sloužit i jako pokoj pro hosty. V druhém patře jsou 4 ložnice, vybavené francouzskými okny se sklo. nerezovým zábradlím. Dále dvě koupelny. Vila se nachází 5 minut od metra Zličín v klidném prostředí a zeleni. Patří k ní pozemek o velikosti 970m2, plne oploceny a dum obehnany vysokou zdi;. Prodává přímý Majitel

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Vila v klidne casti Prahy 5 od majitele

Červenec 7th, 2017 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.