(N419) Prodej domu 5+1, 196 m2, Praha

(N419) Prodej domu 5+1, 196 m2, Praha

Kvalitní cihlový dům s taškovou střechou, vše v mědi; pozemek 1.002 m2, jižní svah, pěkná zahrada s krásným výhledem; vodovod, vlastní čistička; celková užitná plocha 196 m2, velká obývací místnost s krbem, 3x ložnice, pracovna, kuchyně, spíž, centrální hala se schodištěm, předsíň, zádveří, dvoje příslušenství, balkon, garáž s dílnou, terasa, bazén; bezpečnostní folie na oknech, elektr. vaření a topení, EZS s pojítkem, místní internet; silniční vzdálenost na Václavské náměstí – 15 km.

Krásný rodinný dům r. 2003, 5+1/G, 196 m2, zahrada 1002 m2, výhled a klid.

Novostavba kvalitně provedeného romantického rodinného domu z r. 2003, 5+1, garáž, sklad, 196 m2 užitná plocha, pozemek 1002 m2 + možno dokoupit cca 100 m2 příjezd před domem, který rozšíří zahradu za cenu 15 tis.Kč, nádherný výhled do údolí na jihozápad, bazén, okrasná zahrada, krb, balkon a terasa.

Zdařilý slunný dům, 1.NP předsíň, hala, obývák, kuchyně včetně spotřebičů, pracovna, spíž, WC, garáž s dílnou, úložnými prostory a půda na ukládání věcí. V 2. np jsou 3x ložnice, koupelna, balkon, technické zázemí s pračkou. Na úrovni 1. NP k domu na jižní straně přiléhá terasa, na které je posezení s výhledem do zahrady a do vltavského údolí. Bazén je vybaven pískovou filtrací a solárním ohřevem. Dům má podlahové topení v koupelně a kuchyni a krásný krb, obložkové lakované zárubně, EZS. Dům má odpad řešen domácí čističkou odpadních vod, elektro a vodovodní přípojku. Zajímavý dům v klidné ulici v krásném okolí, vozem 7 min. na metro Kobylisy.

Více informací v přiložené dokumentaci.

Konečná cena včetně provize pro RK, realitního právního servisu a advokátní úschovy – info o ceně u RK. Možnost koupě na hypotéku, kterou Vám zdarma vyřídíme.

Pro jakékoliv další informace kontaktujte telefonicky vstřícného osobního makléře každý den 8:00-22:00 – i soboty, neděle a svátky. Zajištěny veškeré realitní právní služby. Hovořím česky, anglicky a rusky.

Hledám k prodeji a pronájmu další byty, rodinné domy, činžovní domy, vily, kancelářské prostory a stavební pozemky v Praze a okolí. Nabídněte k prodeji pro solventní klienty i Vaši nemovitost na uvedený kontakt. Realitní právní servis a precizní osobní přístup ke klientovi zajištěn.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: (N419) Prodej domu 5+1, 196 m2, Praha

Květen 24th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.