(N397) Prodej domu, 250 m2, Praha

(N397) Prodej domu, 250 m2, Praha

Moderní, luxusní rodinný dům, který byl navržen předními českými architekty, užitná plocha 250 m2, rodinný dům má 2 terasy, 2 balkóny se skleněnými zábradlími; 3 WC; klimatizační zařízení. V přízemí je vlastní velice dobře vybavená posilovna, v kuchyni vestavěné spotřebiče, vestavěné skříně v šatnách. Má k dispozici recepci a zabezpečuje ochranu. V lokalitě jsou: relax-centrum (posilovna, sauna, restaurace, solárium, masáže a kosmetický salon, virtuální golf) a 2 tenisové dvorce. Lokalita se nachází v bezprostřední blízkosti letiště Ruzyně a centra města. Nejbližší stanice tramvaje je 5 minut pěšky vzdálená a v budoucnu bude možnost využití metra A (v současné době se buduje). Rodinný dům má 2 terasy; 2 balkóny se skleněným zábradlím; 3 WC; klimatizační zařízení; dveře a francouzská okna o výšce stěny. V přízemí je vlastní dobře vybavená posilovna. Dům je taky vybaven bezpečnostní signalizací. Má vestavěnou technicky vybavenou kuchyni Sie-Matic (technika Miele) a vestavěné skříně v šatnách (v každém 3 patře). K domu náleží pozemek o rozloze 880 m2, dům je kompletně vybavený, u domu také systém automatického zavlažování. V této žádané lokalitě je dům jediný svého druhu na prodej.

Více informací v přiložené dokumentaci.

Konečná cena včetně provize pro RK, realitního právního servisu a advokátní úschovy – info o ceně u RK. Možnost koupě na hypotéku, kterou Vám zdarma vyřídíme.

Pro jakékoliv další informace kontaktujte telefonicky vstřícného osobního makléře každý den 8:00-22:00 – i soboty, neděle a svátky. Zajištěny veškeré realitní právní služby. Hovořím česky, anglicky a rusky.

Hledám k prodeji a pronájmu další byty, rodinné domy, činžovní domy, vily, kancelářské prostory a stavební pozemky v Praze a okolí. Nabídněte k prodeji pro solventní klienty i Vaši nemovitost na uvedený kontakt. Realitní právní servis a precizní osobní přístup ke klientovi zajištěn.

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: (N397) Prodej domu, 250 m2, Praha

Únor 27th, 2016 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.