Hledám dlouhodobý pronájem domu, chalupy nebo usedlosti

Hledám dlouhodobý pronájem samostatného rodinného domu, prostorné chalupy nebo bývalé zemědělské usedlosti dispozičně min. 3+1 a více, v Praze a okolí nebo v přímé dostupnosti Prahy (PID, MHD, BUS, VLAK) Praha by měla být časově dostupná cca. do jedné hodiny. Může se jednat i o nemovitost před rekonstrukcí. Přízemní dům, ÚT vytápění na pevná paliva a vlastní studna výhodou. Nabízím seriózní jednání, právní servis, smlouvu, platbu předem, kauci, převod energií na mou osobu a průběžné opravy cca. do 5.000,- v mé režii. Samozřejmostí je údržba zmíněné nemovitosti včetně pozemku. Cena za pronájem v rozmezí od 6.000,- do 15.000,- včetně poplatků dle lokality a dispozičního řešení + náklady na vodné a energie.
PS: Život bez kontaktu s přírodou mě jíž definitivně přestal bavit, a tak Vám budu ze srdce zavázán, jestliže mi dáte typ na pronájem domku někde na venkově či v přírodě, z rodinných důvodů v dosahu Praga mater urbium neboli Prahy matky měst. Děkuji 🙂 Cena v KČ:15000

Zobrazit celý inzerát nemovitosti: Hledám dlouhodobý pronájem domu, chalupy nebo usedlosti

Listopad 18th, 2012 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.