Dražby pozemků v severních Čechách

verejne-drazby-pozemku-ceska-lipaV roce 2015 pokračujeme ve veřejných dražbách jednotlivých pozemků Státního statku. Dražené pozemky jsou situovány především v severních Čechách v okrese Česká Lípa v Libereckém kraji. Každý pozemek v dražbě disponuje jinou rozlohou pozemku i umístěním. Pokud zvažujete investici do pozemku v severních čechách, věnujte, prosím, zvýšenou pozornost následujícímu článku o výhodných dražbách pozemků. Nejbližší veřejná dražba pozemků se koná 26. 01. 2015.

Pozemky v okrese Česká Lípa na prodej dražbou

Ve vybraných případech je vyvolávací cena draženého pozemku až o polovinu nižší než znalcem zjištěná cena pozemku na prodej. Pozemky v dražbě se nacházejí v katastrálních územích Heřmanice v Podještědí, Trávník u Cvikova, Mařenice, Horní Libchava, Volfartická Nová Ves, Lindava, Skalice u České Lípy, Stružnice, Postřelná, Lvová, Dolní Světlá pod Luží, Velká Javorská, Jezvé, Stvolínecké Petrovice, Heřmanice u Žandova, Cvikov, Naděje, Svor, Kamenický Šenov, Valteřice u Žandova a Krompach.

Cena dražených pozemků a časy dražeb

Pro vyvolávací ceny pozemků v dražbě a termíny dražeb pozemků využijte odkazy na přehledné tabulky níže.

Dražby pozemků 26. 1. 2015 – čas dražeb a ceny pozemků
Dražby pozemků 16. 2. 2015 – čas dražeb a ceny pozemků

Kompletní dražební vyhlášky k jednotlivým dražbám pozemků naleznete  na Centrální adrese v profilu dražebníka zde.

Pokud Vás zaujal konkrétní pozemek, prosím, neváhejte nás kontaktovat mailem drazby@drazbycz.cz, rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a případně zašleme další podklady a informace o dražených pozemcích.

Zobrazit detail dražby: Dražby pozemků v severních Čechách

Leden 13th, 2015 by
Jste realitka a chcete zde mít ZDARMA vlastní inzerci? Pokud máte RSS zdroj svých inzerátů, napište nám na info@dum-byt.eu.